.

Ankara Sesli chat

Ülkemizin başkenti olan Ankaradan sitemize birçok kullanıcı gelmektedir.Ve son günlerde ankaraya ait sesli sohbet odalarımız artış göstermiş ankara Chat ve cevresinden katılan kullanıcılarımızı sayısında artış olmuştur.Ankara sesli sohbet odalarımızı tanıtmadan evvel ankara hakkında kısa bir bilgi verelim.
Ankara, Türkiye Cumhuriyetinin başkenti.Ankara ilinin merkezi olan şehir, Türkiyenin en kalabalık ikinci, dünyanın ise en kalabalık otuz sekizinci kentidir.Topraklarının büyük bölümü İç Anadolu Bölgesinin Yukarı Sakarya bölümünde yer alır. Türkiyenin coğrafi merkezine yakın olduğu için, hem konum hem de işlev itibariyle Türkiyenin kalbi benzetmesi yapılır.[1][2] Ankara, kedisi, keçisi ve bu keçinin yünü, tavşanı, armudu, balı, çiğdemi ve Kalecik Karası denilen misket üzümü ile ünlüdür.Ortalama 890 m rakıma sahip olan[8] kentin nüfusu, 2008 yılı ADKS sayımına göre 4,548,939 kişidir.
Bilinen tarihi en az 10 bin yıl öncesine, Eski Taş Çağına ulaşan[9] Ankara, Hattileri, Hititleri, Frigleri, Lidyalıları, Ahamenişleri (Persler), Makedonyalıları, Galatları (Keltler), Romalıları, Selçukluları ve Osmanlıları ağırlamış, Batı ve Doğu medeniyetlerine ev sahipliği yapmıştır. Geçmişte, Galatların bir boyu olan Tektosaglara[10] ve sonrasında Friglere başkentlik eden kent, 1923\'ten beridir de Türkiye Cumhuriyetine başkentlik etmektedir.
Ankara sesli sohbet odalarımız:
Ankara odası:Sahibi olmamakla beraber site görevlilerimiz olup sitemizde henüz cok yeni bir oda olmasına ragmen çok ilgi görmektedir.Ankara odamızda muzik,sohbet,ve oyun oynayabilirsiniz.Odamızda günün her saati sizlere yardımcı olabilcek görevli bulabilir,yardım alabilirsiniz.
Sizinde sitemizde odanız yada göreviniz olsun istiyorsanız lutfen başvuru odalarımızdan bilgi alınız
Previous
Next Post »