.

Haxball Ping Düşürme


- İnternette bir dosya indirirken veya herhangi bir sitede dolaşırken çeşitli veri paketleri alınıp gönderilir. Download ve Upload sırasında veri paketlerinin meydana getirdiği trafik sıkışıklığını cFosSpeed programı ile çözebilir ve internet hızınızda meydana gelen değişikliği çok net bir biçimde görebilirsiniz. Ayrıca online olarak oynanabilen oyunlarda da gözle görülebilen bir hız artışı yakalayabilirsiniz.

-- Basit Bir Ayarla Yüksek Performans

-- Program veri paketlerini öncelik sırasına göre alıp gönderme işlemini yerine getiriyor. Böylece ilk olarak önemli paketler işleme alındığı için gereksiz bir veri trafiği yaşanıp internet hızınız bu durumdan olumsuz olarak etkilenmiyor.

-- Yazılım bilgisayarınıza kurulduktan sonra sistem tepsisinin üzerinde ufak bir pencere olarak işlemlerini sürdürüyor. Bu saydam pencerede turuncu renkli kutunun yanındaki rakam download hızınızı; yeşil kutunun yanındaki ise upload hızınızı gösteriyor. Ayrıca bu ufak pencereye sağ tıklayıp Ayarlar menüsüne geldiğiniz zaman programın otomatik olarak yaptığı işlemleri kendiniz de ayarlayabilirsiniz. Kullandığınız programların ve protokollerin öncelik sırasını seviyelendirerek belirleyebilirsiniz.

-- Şahsi Yorumum : İnternet hızım yavaş olmamasına rağmen yaklaşık 4-5 ay önce ortalama 100-110 pingle oynuyordum. Bunun sebebi eski bilgisayarımdı. Haxball'ı bile kaldırmadığını düşünürken bu programla karşılaşmıştım. Pingin 60lara indiğini ilkkez bu programla gördüm diyebilirim. Şimdi yeni aldığım bilgisayarda da yükledim, kurulan oda oynamaya elverişliyse 34 ortalamalı pingle oynuyorum, herkese faydalı olabilecek bir program

indir
Previous
Next Post »